Kariera z firmą Hoesch

Najwyższa jakość, napędzająca siła innowacji, międzynarodowy sukces: bez naszych zaangażowanych pracowników nie byłoby to możliwe. Ich wiedza techniczna jest zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy produkt ma znaczący wkład w kulturę kąpieli naszych czasów. Hoesch kreuje emocjonalne obszary doznań, z których każdy jest sam w sobie wyjątkowym światem wellness. Dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami innowacyjne wizje.

Zalety przedsiębiorstwa z tradycjami

Obraz jakości Hoesch jest wynikiem wieloletniej wydajności, orientacji na wynik i fachowej wiedzy. Nasz międzynarodowy zespół pracowników składający się z kreatywnych ekspertów posiada ugruntowane doświadczenie, wykorzystuje aktualne szanse i spogląda z motywacją w przyszłość. Zaufaj doświadczeniu przedsiębiorstwa z tradycjami.

Nasza propozycja

Jeżeli Interesuje Państwa ciekawa praca w przyjaznym zespole - prosimy o kontakt. Hoesch może stać się szansą rozwoju zarówno dla osób z długoletnim doświadczeniem, jak i osób poszukujących nowych perspektyw zawodowych w działach produkcji, sprzedaży, marketingu czy PR. Nawet w momencie braku aktualnych ofert pracy zachęcamy Państwa do przesłania do nas dokumentow aplikacyjnych.