Firma HOESCH

Wysoka jakość

Wyjątkowa kompetencja w zakresie kąpieli i wellness 'made in Germany': renomowany producent wyrobów łazienkowych z Düren, z główną siedzibą w Kreuzau, zalicza się do liderów w zakresie wellness w branży sanitarnej – również poza granicami Niemiec: HOESCH jest znany na całym świecie jako producent produktów premium z ekskluzywnego segmentu design i wellness.

Wysoka kompetencja w zakresie designu

Produkty są wykonywane z najlepszego akrylu sanitarnego. Ten nadający się bardzo dobrze do obróbki materiał high-tech, otworzył całkiem nowe możliwości w zakresie tworzenia formy i kolorów. Przyjemny w dotyku i równocześnie trwały wspiera kreatywność projektantów, bawiących się konwencjami i starających się zawsze zaskakiwać klientów nowymi kreacjami.

Duża różnorodność produktów

Dla Hoesch wellness znaczy dużo więcej niż nowoczesny styl życia: zdrowe rozkoszowanie się życiem bazuje na równowadze między ciałem, duszą i umysłem. Paleta produktów jest ciągle poszerzana o nowe modele i praktyczne akcesoria łazienkowe. Asortyment sięga od kompaktowych rozwiązań dla początkujących do ekskluzywnych luksusowych modeli.

Dzięki ergonomicznym wannom, wielofunkcyjnym kabinom prysznicowym i kabinom parowym jak również wydajnym systemom hydromasażu, pojęcie wellness osiąga razem z HOESCH całkiem nowy wymiar.

Nagrody, które zdobyliśmy