Archiwum zdjęć

W bazie danych ze zdjęciami HOESCH znajduje się ogromny zbiór zdjęć produktów w najwyższej jakości i rozdzielczości. Te piękne zdjęcia nadadzą Państwa stronom internetowym, ulotkom i broszurom najlepszy wgląd w wysokiej jakości produkty marki HOESCH.

Co należy zrobić?

Aby pobrać zdjęcia o niższej rozdzielczości (72 dpi), nie jest wymagana rejestracja. Te zdjęcia można po prostu pobrać z bazy danych. Proszę pamiętać, że w celu publikacji wymagana jest zgoda firmy HOESCH. W celu uzyskania zezwolenia na publikację zdjęć proszę się z nami skontaktować. Do zdjęć należy zawsze dołączyć nazwę produktu i jako źródło podać firmę HOESCH.

Aby pobrać zdjęcia o wyższej rozdzielczości (300 dpi), należy się zarejestrować. Zajmuje to jedynie chwilę. Po zarejestrowaniu zespół HOESCH udostępni w obszarze pobierania bazę danych ze zdjęciami. Od tej pory będzie można wybierać i pobierać dowolne zdjęcia i korzystać z nich w celach reklamowych.

Ważne: należy pamiętać, że prawa do zdjęć pozostają w rękach firmy HOESCH, a publikacja możliwa jest wyłącznie po podaniu źródła. Dlatego zawsze należy podawać nazwę produktu i firmę HOESCH jako źródło zdjęć.

Zacznijmy: po zarejestrowaniu możliwy jest dostęp do obszaru pobierania:

Chcesz mieć dostęp do zdjęć wysokiej rozdzielczości ?
Zarejestruj się