13.11.2015
HOESCH-Design nagrodzony w konkursie German Design Award 2016:

Odznaczenie „Special Mention“ dla owalnej wanny NAMUR

Niemiecka firma HOESCH ma powody do radości: wolnostojąca wanna NAMUR otrzymała odznaczenie „Special Mention” w konkursie German Design Award 2016 w kategorii „Bath and Wellness”. Międzynarodowe jury uznało design wanny za godny i warty szczególnej uwagi. 

Owalna i delikatna – NAMUR została zaprojektowana, aby przyciągać uwagę jako element centralny salonu kąpielowego. Ekskluzywna i bardzo nowoczesna forma prezentuje się najlepiej pośrodku łazienki bądź pod oknem. Subtelne zaokrąglenia oparć stanowią gwarancję przyjemności kąpieli oraz pełnego relaksu. Zanurzając się w niej, można poczuć się bezpiecznie niczym w kołysce.

Ale nie tylko design wanny NAMUR został dopracowany w najmniejszym szczególe. Materiał, z którego została wykonana, to także wynikowa myśli konstruktorów i ich pieczy o najwyższą jakość produktu: Solique jest formą odlewu mineralnego o bardzo gładkiej i błyszczącej powierzchni, odpornej na ścieranie i zużycie. Solique dzięki swoim izolującym cechom sprawia, że woda w wannie pozostaje ciepła przez dłuższy czas, a celebracja kąpieli jest jeszcze bardziej przyjemna.

NAMUR jest dostępna w czterech rozmiarach: 1700 x 750 mm, 1800 x 800 mm, 1800 x 900 mm i 1900 x 900 mm. Wannę można uzupełnić o wygodne i przyjazne dla ciała oparcia, dostępne jako akcesoria.

German Design Award jest międzynarodową nagroda premium instytucji „Rat für Formgebung” i zalicza się do najbardziej renomowanych konkursów designerskich na całym świecie. W konkursie tym, co roku odznaczane są jedyne w swoim rodzaju trendy projektowe.

Nagroda zostanie oficjalnie przyznana dnia 12 lutego 2016 we Frankfurcie nad Menem. NAMUR i innych zwycięzców można już obejrzeć w galerii online German Design Award 2016. 

Files:
informacja_prasowa_GDA_PL.pdf(200 KB)

PR & Marketing

Kamila Roeder

HOESCH Design GmbH

Schneidhausen

52372 Kreuzau

Tel: +49-2422-54-138

presse[at]hoesch.de